امروز شنبه 26 مرداد 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: چهارشنبه 17 بهمن 1397

  افتتاح مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد شهرستان رستم رادیو ممسنی

  افتتاح مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد شهرستان رستم / رادیو‌ ممسنی

  “خبر نورآباد”  سرویس اجتماعی:افتتاح مجتمع فرهنگی اداره ارشاد شهرستان رستم با حضور مهندس لقمانی معاون  هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، مهندس سید ابوطالب حسینی فرماندار شهرستان رستم،جناب آقای یوسفی معاونت اداری- مالی اداره کل ارشاد فارس، مهندس بوستانی مدیرکل منابع طبیعی استان فارس، روسای ادارات،سازمانها و نهادها، و با حضور پر رنگ هنرمندان و شاعران و اصحاب رسانه برگزار گردید.

  محقق رییس اداره ارشاد رستم در این خصوص افزود فاز اول این مجتمع با ۱۰۰۰ متر مربع زیربنا در دو طبقه شامل ساختمان اداری، نگارخانه، اتاق های انجمن های فرهنگی و هنری و سرایداری می باشد که به لطف و کمک مسوولین در شهرستان و حمایت اداره کل ارشاد فارس به پایان رسید.

  رییس اداره ارشاد رستم افزود: از تلاش های دکتر گودرزی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان آقای حسینی و آقای سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس به پاس زحماتشان در به ثمر رسیدن این پروژه فرهنگی و هنری  کمال تقدیر و تشکر را داریم.

  محقق همچنین افزود: از حضور هنرمندان و شاعران، ارزشمند از شهاب حسینی فوق ممتاز خوشنویسی و مسوول این انجمن، از بچه های انجمن نمایش سرکار خانم فاطمه حسینی، پیمان انصاری و صادق نبی زاده و همچنین از هنرمندان هنرهای تجسمی و نقاشی سرکار خانم فاطمه احمدی تبار، ماندانا حسینی و جناب آقای مصطفی نیک نام که در انجام مراسم افتتاحیه و برگزاری نمایشگاه های خوشنویسی و نقاشی و معرق کاری کمال همکاری را با ما داشتند تقدیر و تشکر به عمل می آید.

  محقق در آخر افزود: از مدیران مدرسه پارسه و سرکار خانم زینب کیانی معلم و مسوول اجرای شعر خوانی و به نمایش گذاشتن لباس های سنتی و اصیل لری توسط دانش آموزان این آموزشگاه کمال تشکر را داریم.

  افتتاح مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد شهرستان رستم افتتاح مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد شهرستان رستم افتتاح مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد شهرستان رستم افتتاح مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد شهرستان رستم

  .

  منبع خبر: خبرنورآباد

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی