امروز دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: یکشنبه 15 مهر 1397

  اخبار ویژه و کوتاه از ممسنی و رستم

  اخبار ویژه و کوتاه از ممسنی و رستم /


  اخبار ویژه و کوتاه از ممسنی و رستم

  جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی جوانان شهرستان رستم با موضوع آسیبهای اجتماعی باحضور اعضا در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار گردید.

  جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی جوانان شهرستان رستم با موضوع آسیبهای اجتماعی باحضور اعضا در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار گردید.

  ☑ واژگونی کمپرسی در محور نورآباد به مصیری | حدفاصل پل فهلیان |خوشبختانه تلفات جانی نداشت

  🎙گزارش : یوسف خلیلی

  ☑ آقایان گودرزی معاون و پناهیان کارشناس پشتیبانی و حیدری کارشناس تعاون آموزش و پرورش ممسنی به همراه آقای حیدری بخشدار بخش مرکزی از مدارس روستاهای دهستان جاوید بازدید کردند

  🎙به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ممسنی به مناسبت روز سالمند و طرح نیابت ٬ آقایان قاسم جعفری و حاج موسی بهزادی رؤسای جمعیت هلال احمر و بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانم غلامی کارشناس مسئول جوانان و تعدادی از امدادگران در منزل شهید امدادگر کیهان عربی در روستای دشت رزم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام به رسم یادبود از پدر و مادر شهید تقدیر و تجلیل نمودند .

  ☑ دیدار و ملاقات مردمی فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا جهت رسیدگی به مشکلات انتظامی عموم شهروندان در روز دوشنبه مورخه ۱۶ مهر  از ساعت ۰۹۰۰ الی ۱۲۰۰ در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ممسنی برگزار میگردد.

  ☑ فیلم مستند جوکر ساخته سجادایمانی کارگردان نورآبادی،منتخب جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران شد

  ☑ روز گذشته تصادف عجیب کامیون ایسوزو با وانت پیکان در شهر کوپن خوشبختانه تلفات جانی نداشته هست
  ☑ حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان ممسنی در خطبه دوم نمازجمعه ۱۳مهر شهر نورآباد

  روز یکشنبه روز روستا و عشایر هست. منطقه، منطقه عشایری است و با توجه به اینکه منطقه عشایر نشین است و کمبود نزولات آسمانی چند مشکل زندگی عشایر و روستائیان را تهدید می کند.
  یکی کمبود آب که حتی برای آب شرب مشکل دارند و یکی علوفه برای دام هایشان.اولویت اول عشایر همین دو مورد است و درخواست ما از مسئولین استان و کشور این است که با پرداخت وام کم بهره به عشایر، بتوانند علوفه خودشان را در این زمان فراهم کنند.

  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی