امروز پنج شنبه 2 اسفند 1397

ساختمان پزشکان

  دابی افقی بالای خبر سرعت
  زمان انتشار: یکشنبه 1 مهر 1397

  آغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنی تصاویر

  آغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنی +تصاویر /


  آغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنی +تصاویر

  مدرسه تمدن سازان انقلاب اسلامی در سال تحصلی ۹۷-۹۸ اولین سال فعالیت خود در شهرستان ممسنی را آغاز کرد

  مدرسه تمدن سازان انقلاب اسلامی در سال تحصلی ۹۷-۹۸ اولین سال فعالیت خود در شهرستان ممسنی را آغاز کرد

  به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی, آیین آغاز به کار مدرسه تمدن سازان انقلاب اسلامی در شهر نورآباد صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان ممسنی برگزار شد تا این مدرسه جدید فعالیت خود را در شهرستان ممسنی رسما آغاز کند.

  سرهنگ نصیبی فرمانده سپاه ناحیه ممسنی در آیین افتتاح این مدرسه گفت : آغاز به کار این مدرسه در پایه های پیش دبستانی, اول ,دوم و سوم دبستان می باشد و امیدواریم در سالهای آینده با همت خیرین بتوانیم ضمن احداث ساختمان مجهز برای مدرسه,سایر پایه های تحصیلی را نیز به این مدرسه اضافه کنیم.

  انتظار داریم مدیریت آموزش و پرورش نیز همانطور که تاکنون همکاری خوبی با ما داشته است در راستای رشد و توسعه این مجموعه آموزشی همکاری نمایند.

  آغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنیآغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنیآغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنیآغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنیآغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنیآغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنیآغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنیآغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنیآغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنیآغاز به کار مدرسه تمدن سازان در شهرستان ممسنی

  منبع: دیارممسنی

  برچسب ها :
  دابی عمودی
  کوله پشتی بنر ذیسگن بیوتی رایگان تور 120 در 600 جدید
  نیازمندی ها
  ثبت آرایشگاه و مراکز زیبایی